تبلیغات
تصاویر زیباسازی نایت اسکین

InFiNiTe....인피니트..... - بیوگرافیx5

عشق من کره جنوبی...


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :آرزو
تاریخ:دوشنبه 12 دی 1390-09:21 ق.ظ

بیوگرافیx5

بیوگرافی گروه X5

چن تا عکس از ایکس فایو و بیوگرافی شون و گذاشتم.... لذت ببرید...

منبع:

http://showbizkorea.mihanblog.com

 




کمپانی این گروه پنج نفره کمپانی Open World Entertainment 

هستش که از گروه THE BOOS  و Jun Jin, Go Ju Wonحمایت میکنه.


و اما تک تک اعضا:

نفر اول GHUN هستش



Real Name: Son Hyun Seok (손현석)
Position : Leader,vocal
Birthday: November 30, 1989
Height: 183cm
Blood Type: A
X-5’s soft and charismatic leader
Hobbies: musical tour
Specialties: commando martial arts, Aikido, Taekwondo
former member of trot group 3Chongsa

نفر دوم HAE WON هستش




Real Name: Jung Hae Won (정해원)
Position : Vocal
Birthday: June 20, 1991
Height: 186cm
Blood Type: A
Hobby: music
Specialties: lyricist, composer, arrangement, guitar, keyboard, drums
former member of trot group 3Chongsa


نفر سوم TAEFUNG هستش



Real Name: Lee Dong Hyn
Position : Lead Vocal
Birthday: April 28, 1991
Height: 185cm
Blood Type: AB
X-5’s ‘moodmaker




نفر چهارم ZIN هستش (ZIN محبوب دل ها هستش)





Real Name: Jin Hyun Jin
Position : Rapper
Birthday: July 20, 1993
Height: 189cm
Blood Type: A
Tallest of X-5
Has maturity that is not expected from his age group.
Pursuing the life of X-5 quickly as a chic member




نفر پنجم SULHU هستش(آخرین عضو گروه)



Real Name: Kim Jin Wan
Position : Maknae , rapper
Birthday: September 7, 1995
Height: 188cm
Blood Type: AB
Innocent Maknae, his biggest worry is his growing height,
thinks sincerely that to not be nervous on stage, there’s nothing but practice,
former member of Xing Generation 5



و حالا نوبت چند تا عکس از این گروه هستش با هم ببینیم:












و حالا این یکی را ببینین !!!! عکس این گروه تو برنامه POP STAR TALK از شبکه ARRIRANG  خودم شاهد بودم که ازشون عکس گرفتن (البته از تلویزیون!!!)



 








mouse code|mouse code

كد ماوس