تبلیغات
تصاویر زیباسازی نایت اسکین

InFiNiTe....인피니트..... - دلیل جداییTVXQ

عشق من کره جنوبی...


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :آرزو
تاریخ:دوشنبه 26 دی 1390-09:30 ق.ظ

دلیل جداییTVXQ

دلیل جدایی گروهTVXQ

سلام....

حتما همتون میدونیدکه بچه های TVXQچندوقتیه که ازهم جدا شدن...اگه میخواید دلیل جداییشونو به طورمختصربدونید یه سری به ادامه بزنید...

منبع:

http://rhythm-of-korea.blogfa.com/cat-85.aspx


 

 


در 31 جولای 2009، سه تن از اعضا، هیرو، میکی و شیا در خواستی را مبنی بر بررسی صحت قرارداد شون  با SM Entertainment به دادگاه مرکزی منطقه ای سئول ارسال کردند.

بر اساس این دادخواست، اعضا اعلام داشتن که قرارداد سیزده ساله بیش از حد طولانیه٫ برنامه ها بدون تایید و یا اجازه ی اعضا برگزار می شه٫ شرایط قرارداد بدون آگاهی و رضایت اونا تمدید و یا تغییر پیدا می کنه و درآمدهای گروه بطور عادلانه به اعضا داده نمی شه و مجازات فسخ قرارداد این بوده - دو برابر میزان درآمد برآورد شده ی گروه برای اس ام در مدت باقی مانده ی قرارداد٫به آنها پرداخت خواهد شد-.

این اخبار برای افت بیش از 10 درصدی سهام اس ام در KOSPI کافی بود. دادگاه مرکزی سئول حکم را به نفع سه عضو صادر کرد.جی وای جی ادعا داشتند که قرار داد غیر منصفانه است و حق اعضا بصورت کامل به اونا داده نشده.

در جواب٫ اس ام طی یک مصاحبه ی مطبوعاتی بیان کرد که این دادخواست یک کلاه برداری بزرگه، و این دادخواست در مورد غیر منصفانه بودن و علیه حقوق بشری بودن قرار داد درست نیست و یک کلاه برداری با انگیزه است که بخاطر حرص و طمع سه عضو در زمینه ی تجارت لوازم آرایشی طراحی شده. (چه حرفا!) سه عضوهم  در جواب اعلام کردند که امیدوارند SM Entertainment به تصمیم دادگاه احترام بذاره.

در پاسخ به دادخواست،  12,000 طرفدار تی وی ایکس کیو درخواستی را علیه قراردادهای طولانی مدت اس ام امضا کرده و اونو به دادگاه مرکزی سئول ارسال کردن. Cassiopeia هم درخواستی را مبنی بر لغو کنسرت SM Town داشتن، در ابتدا SM و گروه اعلام کردن که کنسرت براساس برنامه ی تعیین شده برگزار میشه اما کنسرت یک هفته قبل از برنامه ی تنظیم شده کنسل شد.

بعد از همه این جنگ و جدال ها جی وای جی از کمپانی اس ام جدا شد و اس ام هم یه درخواست مبنی بر توقف تمام برنامه های موسیقی جی وای جی به دادگاه ارائه کرد که مورد تأیید دادگاه قرار نگرفت و دادگاه دستور ادامه فعالیت های جی وای جی رو صادر کرد.

در همین حین Avex Entertainment کمپانی ژاپن تی وی ایکس کیو اعلام کرد که نمی تونه از فعالیت گروهی پسرا حمایت کنه اما از فعالیت های تکی اعضا تو ژاپن حمایت می کنه و به همین دلیل هم دو سری کنسرت توی ژاپن برگزار کرد که جی وای جی هم توی اونا اجرا داشتن و از اینجا بود که گروه JYJ به رسمیت شناخته شد...

از اونجایی که دادگاه اجازه ادامه کار جی وای جی توی کره رو داده بود، این گروه در کره زیر مجموعه کمپانی C-JES Entertainment شد و فعالیت های کره ایشو شروع کرد. بعد از یه مدت یه سری مشکلات بین اوکس و سی جس، دو کمپانی جی وای جی پیش اومد و در آخر اوکس اعلام کرد دیگه نمی تونه این گروه رو ساپورت کنه تا وقتی رأی نهایی دادگاه جی وای جی با کمپانی اس ام صادر بشه..(البته این فقط یه بهونه بود خیلیا می گن این اقدام اوکس زیر سر کمپانی اس امه چون اکثر گروه های تحت این کمپانی کره ای زیر نظر کمپانی اوکس توی ژاپن هستن.)

البته این تنها اقدام اس ام علیه جی وای جی نبوده و نیست. اس ام با نفوذی که توی کره داره تونسته اجازه عدم حضور این گروه توی تمام جشنواره ها و برنامه های تلویزیونی رو بگیره با اینکه این کاملا خلاف رأی دادگاهه ولی بهانه تمام این شبکه ها و جشنواره ها صادر نشدن رأی نهایی دادگاهه. نمیدونم این دادگاه پس کی می خواد رأی نهاییشو اعلام کنه.

class="category"> نوع مطلب : TVXQ mouse code|mouse code

كد ماوس