تبلیغات
تصاویر زیباسازی نایت اسکین

InFiNiTe....인피니트..... - بیوگرافیTeen Top

عشق من کره جنوبی...


Admin Logo
themebox Logo
نویسنده :آرزو
تاریخ:پنجشنبه 27 بهمن 1390-09:15 ق.ظ

بیوگرافیTeen Top

بیوگررافی گروه جوون وناز Teen Top


nickname:Niel
Date of birth:1994.08.16
Height:177cm
Interests(퓌미):Music
Te(득기):Football
ترجمش به فارسی
لقب : Niel

تاریخ تولد: 1994/8/16

ارتفاع: 177cm

علاقه مندی ها ( 퓌미 ): موسیقی

ته ( 득기 ): فوتبال

nickname:picky
Date of birth:1995.02.27
Height:172cm
Interests(퓌미):Movies,Piano
Te(득기):Smoke
فارسی
لقب:
picky
تاریخ تولد: 1995/2/27
ارتفاع: 172cm
علاقه مندی ها ( 퓌미 ): فیلم ، پیانو
ته ( 득기 ): دود


nickname:L.Joe
Date of birth:1993.11.23
Height:171cm
 Interests(퓌미):Smoke
Te(득기):piano,Composition,English

فارسی
لقب:Ljoe
تاریخ تولد: 1993/11/23
ارتفاع: 171cm
علاقه مندی ها ( 퓌미 ): دود
ته ( 득기 ): پیانو ، آهنگسازی ، انگلیسی
nickname:ChunJi
Date of birth:1993.10.05
Height:173cm
Interests(퓌미):Puzzle,Reading
Te(득기):Impersonation

لقب:

Chunji

 

تاریخ تولد: 1993/10/05

ارتفاع: 173cm

علاقه مندی ها ( 퓌미 ): پازل ، خواندن

ته ( 득기 ): جعل هویت



nickname:C.A.P
Date of Birth:1992.11.04
Height:178cm
Interests(퓌미):Movement,Design,Painting
 Te(득기):Lyrics,Making Lab

فارسی

 لقب:c.a.p

تاریخ تولد: 1992/11/04
ارتفاع: 178cm
علاقه مندی ها ( 퓌미 ): جنبش ، طراحی ، نقاشی
آزمایشگاه ساخت ته ( 득기 ): شعر ،
nickname:ChangJo
Date of birth:1995.11.16
Height:177cm
Interests(퓌미):Choreography Initiative
Te(득기):Self Defense

فارسی

لقب:
لقب:ChangJo
تاریخ تولد: 1995/11/16
ارتفاع: 177cm
علاقه مندی ها ( 퓌미 ): آموزش طراحی رقص ابتکار
ته ( 득기 ): خود دفاع








mouse code|mouse code

كد ماوس